Napisz do nas wykonanie: progres media

Opis inwestycji

W czerwcu 2010 roku firma developerska Covers Development rozpoczęła budowę "Kamienicy Polskiej", w której skład wchodzą mieszkania, garaże podziemne oraz lokale usługowe.

W styczniu 2012 roku zakończono pierwszy etap budowy u zbiegu ulic Kołłątaja, Polskiej i Skargi. Powstały tam 54 mieszkania, 11 lokali usługowych, 3 klatki o podwyższonym standardzie oraz 13 miejsc postojowych w parkingu podziemnym z 50 komórkami lokatorskimi w części piwniczej.

W listopadzie 2013 roku zakończono drugi etap budowy u zbiegu ulic Kołłątaja i Długiej. Powstało tam 51 mieszkań, 11 lokali usługowych, 2 klatki o podwyższonym standardzie oraz 26 miejsc postojowych w parkingu podziemnym z 13 komórkami lokatorskimi w części piwniczej.

Zakończenie trzeciego etapu budowy przy ulicy Długiej planowane jest na czwarty kwartał 2014 roku. Powstanie tam 21 mieszkań, 3 lokale usługowe, klatka o podwyższonym standardzie, 14 miejsc postojowych w parkingu podziemnym oraz 5 komórek lokatorskich w części piwniczej.

Na przełomie sierpnia i września planowane jest rozpoczęcie budowy ostatniego - IV etapu "Kamienicy Polskiej" u zbiegu ulic Długiej i Piotra Skargi. Będzie to etap zamykający cały kwartał inwestycji "Kamienica Polska". Powstanie tam 39 mieszkń, 7 lokali usługowych, 2 klatki o podwyższonym standardzie, 11 miejsc postojowych w parkingu podziemnym oraz 32 komórki lakatorskie w części piwnicznej.

Kompleks „Kamienica Polska”

Znajduje się w atrakcyjnej i ustronnej części Głogowskiej Starówki, czyli tzw. "serca" Głogowa. To idealna lokalizacja zapewniająca spokój i ciszę, ale także najlepszą dostępność najważniejszych punktów w mieście. Usytuowana jest w okolicach ulic P.Skargi, Kołłątaja, Polskiej oraz Długiej.

W centralnej części kompleksu „Kamienica Polska” powstaje piękny dziedziniec, na którym znajdzie się plac zabaw dla dzieci, tereny zielone z kwietnikami i ławkami, dzięki czemu przyszli mieszkańcy poczują ciepło domowego ogniska.

Lokale mieszkalne zaprojektowane są tak, aby ich rozkład łączył funkcjonalność z poczuciem komfortu. Użytkownicy mają możliwość wyboru mieszkań wraz z pięknymi widokami za oknem. Od strony południowej i zachodniej widać zjawiskowy ratusz, a od strony północnej i wschodniej zachwycające tereny zielone i Odrę.

Mieszkańcy korzystają z wind lub klatek schodowych o wysokim, europejskim standardzie. Wnętrze wind wyłożone jest lustrami co sprawia, że każdy użytkownik czuje się jak w luksusowym apartamentowcu. Specjalnie dla wygody mieszkańców windy wjeżdżają od poziomu piwnic i garaży podziemnych aż do czwartego piętra. Wykończone są stalą nierdzewną, natomiast klatki schodowe - granitem.

Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie w częsci piwniczej zapewniające wygodę składowania przedmiotów niecodziennego użytku oraz parking podziemny wyposażony w automatyczną bramę sterowaną pilotem, który otrzymał każdy właściciel miejsca postojowego.

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców kompleksu „Kamienica Polska” jest dla nas piorytetem więc nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo w nim jak najlepiej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zaprojektowania indywidualnego układu mieszkań oraz lokali handlowo usługowych!

X